У Саудівській Аравії жінкам дозволили служити у вищих військових званнях


Міністерство оборони Саудівської Аравії вперше дозволило жінкам служити в армії у вищих військових званнях, передає TheБабель.

Вони зможуть носити звання молодших капралів, капралів, сержантів у Королівських сухопутних військах Саудівської Аравії, Королівських військово-повітряних силах, Королівському флоті, силах ППО, Ракетних військах стратегічного призначення і медичних службах.

Як повідомляє арабське видання « Аш-Шарк аль-Аусат», жінки і раніше були представлені в армії: вони обіймали посади в управліннях громадської безпеки, боротьби з наркотиками, управлінні вʼязниць і митниці. Вони також працювали інспекторами, охоронцями, у сфері безпеки дорожнього руху та в поліції.

«Прийом жінок на вищу військову службу — це важливий крок у правильному напрямку», — заявив газеті колишній співробітник міністерства оборони Хасан аль-Шихірі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/u-saudivskiy-araviyi-zhinkam-dozvolyly-sluzhyty-u-vyshchykh-viyskovykh-zvan/” Об этом сообщает uarunews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя