У NASA знову хочуть вперше випустити у відкритий космос тільки жінок

Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) планує провести марафон космічних прогулянок, серед яких планується одна така, що повністю буде проводитись жінками.

Це станеться вперше в історії, повідомляє УНН із посиланням на Space.com. Об этом сообщает 0362ua.com со ссылкой на СМИ.


“Дві жінки, що знаходяться в даний час на Міжнародній космічній станції, астронавти NASA Христина Кох і Джессіка Меїр, здійснять спільний вихід у відкритий космос 21 жовтня. Це буде четвертий з 10 запланованих космічних заходів протягом наступних трьох місяців, і це буде перший спільна прогулянка двох жінок в космосі”, — йдеться у повідомленні.


Як зазначає видання, попри те, що космонавти і астронавти здійснили понад 200 польотів в космос для будівництва та обслуговування Міжнародної космічної станції, тільки 15 жінок коли-небудь здійснювали польоти в космос і їх завжди супроводжували чоловіки.


У виданні зазначили, що спочатку NASA планувало зробити в березні перший політ в космос виключно для жінок, але цей план провалився через відсутність належним чином обладнаних скафандрів.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, NASA показало найпотужніший телескоп у світі.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_nasa_znovu_hochut_vpershe_vypustyty_u_vidkrytyy_kosmos_tilky_zhinok_327748.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя